3 punkty zdobyte. Gwardia pokonała przeciwników [FOTO]

W minioną sobotę, 20 kwietnia, miała miejsce ekscytująca potyczka pomiędzy drużynami E.Link Gwardii Koszalin i SKF KPR Sparty Oborniki. Mecz ten był pełen emocji i zwrotów akcji, które wzbudziły zainteresowanie fanów piłki ręcznej.

Już po pierwszej połowie było widać, że E.Link Gwardia Koszalin nie zamierzała dać żadnych szans swoim przeciwnikom. Wynik po pierwszych trzydziestu minutach to imponujące 21 do 8 na korzyść gwardzistów, co już zwiastowało ich dominację w dalszej części spotkania.

Mimo starań drużyny SKF KPR Sparty Oborniki, nie byli w stanie przełamać obrony gwardzistów i skutecznie wykorzystać swoich szans. Wynik 39-16 na korzyść E.Link Gwardii Koszalin jest jednoznacznym dowodem na ich wyższość w tym starciu.