Dwa złote medale Fight Clubu Koszalin podczas Pucharu Polski u-13 oraz u-15 [FOTO]

W kategorii u-13 złoty medal zdobył Kewin Trukawka w wadze do 48kg po wygraniu 3 walk, w tym 2 przed czasem.

W pierwsze walce spotkał się z zawodnikiem z Warmi i Mazur A. Radkiewiczem z którym wygrał przez RSC w 3 rundzie. W półfinale również przez RSC w 2 rundzie pokonał reprezentanta Małopolski Sz. Wajdę. W finale zmierzył się z przeciwnikiem ze Śląska F. Karcz, z którym wygrał pewnie na pkt posyłając na deski w 2 rundzie.

W kategorii u-15 także złoty medal zdobył Kacper Sapeta podobnie jak Kewin wygrywając 3 walki – każda pewnie na pkt. W pierwszym starciu boksował z reprezentantem Śląska K. Pińkowskim, w drugim z zawodnikiem Wielkopolski K. Konieczkiem, a w finale z reprezentantem Warmii i Mazur
K. Lisiewiczem.

W Pucharze Polski u-15 startowały także 2 reprezentantki koszalińskiego Klubu Maja Kasak w wadze do 70kg, która zdobyła brązowy medal po przegranej nie jednogłośnie na pkt z zawodniczką ze Śląska oraz Maria Gutkowska w wadze do 46kg, która w walce ćwierćfinałowej przegrała z medalistką ME
G. Wawszczyk po bardzo emocjonującej walce do samego końca. Walką, która wszyscy trenerzy zgodnie nazwali przedwczesnym finałem tej kategorii wagowej.

Warto wspomnieć ze zawodnicy Fight Clubu od 26.11.2022 r. do 4.12.2022 r. będą brali udział
w zgrupowaniach Kadry Narodowej: Aleksandra Konsek we Władysławowie pod wodza Trenerki Karoliny Koszewskiej
 oraz Artur Pawłowski i Kacper Sapeta w Giżycku pod opieką Trenera Kamila Pawłowskiego (Fight Club Koszalin).