Gwardia w ogniu. KSPR Gwardia Koszalin pokonuje KS Meble Wójcik Elbląg [FOTO]

Gospodarze z Koszalina wygrali już drugi mecz z rzędu, tym razem ograli oni drużynę z Elbląga (36:29), po świetnej końcówce.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie mogła wyjść na prowadzenie, cała gra polegała na trafieniach punkt za punkt. Żaden zespół nie mógł wyprowadzić nawet jednej skutecznej kontry. Na szczęście po 25. minutach pierwszej połowy to Gwardia zaczęła w końcu prowadzić i dowiozła wynik 18:16 do gwizdka kończącego pierwszą część meczu.

Na drugą połowę spotkania drużyna z Koszalina wyszła bardziej skupiona na grze, dzięki dopingowi kibiców wyprowadzili oni kilka skutecznych akcji i jeszcze bardziej powiększyli swoją przewagę. Jak zawsze można było polegać na najskuteczniejszym zawodniku Gwardzistów, Patryku Kicińskim, który trafił w tym spotkaniu aż 9 bramek. Po drugiej stronie parkietu świetne spotkanie rozgrywał bramkarz gości, Sebastian Ram, który uchronił swoją drużynę przed jeszcze większą przegraną. Jednak nie mógł on nic poradzić na perfekcyjną końcówkę spotkania w wykonaniu Gwardzistów, którzy szybko zwiększyli swoją przewagę, w dodatku na bardzo dobrej skuteczności.

Gwardia Koszalin – Meble Wójcik Elbląg 36:29 (18:16)