Gwardia ponownie wygrywa. Koszalinianie odskakują rywalom

Gwardia Koszalin odniosła kolejne zwycięstwo w III lidze. W sobotę 25 marca na własnym boisku podopieczni Tadeusza Żakiety pokonali Vinetę Wolin 2:1.

Wynik spotkania w 21 minucie otworzył Przemysław Brzeziański. Niedługo później Adrian Hartleb obronił rzut karny. Już w 23 minucie „Brzezian” zdobył swoją drugą bramkę, w tym spotkaniu i gospodarze prowadzili 2:0.

Na kolejnego gola kibice na stadionie przy ul. Fałata 34 w Koszalinie czekali do 82 minuty, wówczas Norbert Dondera pokonał niestety własnego bramkarza i było 2:1. Więcej bramek już nie padło, a Gwardia umocniła się na pozycji lidera III ligi.

Gwardia obecnie z 41 punktami przewodzi w tabeli, drugie miejsce zajmuje Sokół Kleczew z 39 punktami, a podium zamyka Lech II Poznań z 38 oczkami na koncie.

Kolejny mecz Gwardia zagra 2 kwietnia o godzinie 15:00 w Szczecinie z miejscowymi rezerwami ekstraklasowej Pogoni Szczecin.