Ponad pół tysiąca widzów na Pucharze Polski! E.LINK Gwardia Koszalin zwycięża w meczu eliminacyjnym! [FOTO]

W emocjonującym starciu piłkarze ręczni E.Link Gwardii Koszalin triumfowali podczas pojedynku z drużyną MKS Grudziądz, w ramach rozgrywek Orlen Pucharu Polski. Mecz zakończył się imponującym wynikiem 34:21.

Niestety pierwsza bramka trafiona została przez drużynę przeciwną i do wyniku 4:4 mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny trafiały bramkę za bramką, jednak później E.Link Gwardia Koszalin zaczęła prowadzić. Po pierwszej połowie nasi lokalni szczypiorniści mieli już siedmiopunktową przewagę nad przeciwnikiem.

W drugiej połowie spotkania jako pierwsza zdobywać punkty zaczęła Gwardia. Wykorzystywali każdą okazje do odebrania piłki i wyprowadzenia kontrataku. Przewaga nad przeciwnikiem zaczęła się pogłębiać, a lokalni piłkarze ręczni wygrywali nawet 14 punktami. Mimo tak dużego zapasu walczyli do końca nie pozwalając drugiej drużynie przejąć kontroli nad meczem. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem E.Link Gwardii Koszalin 34:21.