UKS Victoria SP 2 Sianów po pierwszym sparingu

Piłkarki Victorii SP2 Sianów po rozegraniu dwóch turniejów halowych wyszły na boisko zewnętrzne i po kilku treningach zagrały pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem był zespół III ligi MKS Lew Lębork.

Spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lęborku. Niestety spotkanie zakończyło się porażką 6:3 (do przerwy było 1:2). Jeszcze w 79 minucie był remis 3:3. Końcówka należała jednak do miejscowej ekipy, która strzeliła sianowiankom trzy bramki. Te bramki były efektem zejścia kilku podstawowych zawodniczek z pola i wpuszczeniem młodych rezerwowych, które nie potrafiły się przeciwstawić bardziej doświadczonym przeciwniczkom.

Bramki dla sianowianek uzyskały: Oliwia Żywanowska, Karolina Kawałek i Klaudia Majerczak. W meczu zabrakło kilku podstawowych zawodniczek. Między innymi najlepszej snajperki  Victorii SP2 Malwiny Grzelak i filaru obrony Oliwii Olszak.

Następne spotkanie kontrolne rozegramy 28 lutego 2021 o godz.11.00 ze Stalą w Jezierzycach.

Skład Victorii  SP2 – Oktawia Kaszewska, Wiktoria Studzińska, Dagmara Petrus, Zawodniczka testowana, Karolina Kawałek, Oliwia Żywanowska, Marta Fil, Iwona Grub-Malinowska, Klaudia Majerczak, Wiktoria Robakowska, Agata Czaban.
Na zmiany wchodziły: Katarzyna Rawłuszewicz, Aleksandra Małolepszy, Amelia Babirecka, Pola Pasik, Nikola Synówka.

Źródło.: UM Sianów