AZS przegrał z Miastem Szkła [FOTO]

AZS Koszalin przegrał kolejne spotkanie w Polskiej Lidze Koszykówki z Miastem Szkła Krosno 60:62.  Najskuteczniejszymi graczami akademików byli R.Nelson – 17 punktów i C.Millage, który zdobył 15 punktów. Natomiast najwięcej punktów dla Miasta Szkła zdobyli J.Dłuski – 13 pkt. i C. Czerepowicz – 12 pkt.

Spotkanie od samego początku było wyrównane. Po pierwszych dziesięciu minutach goście prowadzili 15:16. Kolejne minuty, również były bardzo zacięte, a na długą przerwę zespoły schodziły, przy wyniku 33:35.

Po zmianie stron podobnie jak w poprzednich spotkaniach AZS zaczął lepiej grać. Po trzech kwartach akademicy prowadzili 51:47.

Ostatnia kwarta niestety nie była już tak szczęśliwa dla podopiecznych Piotra Ignatowicza. Goście odrobili straty, a ostatecznie wygrali dwoma punktami 60:62.

AZS Koszalin – Miasto Szkła Krosno 60:62 (15:16, 18:19, 18:12, 9:15)