Francja lepsza o jedną bramkę [FOTO, FILM]

Reprezentacja Polski przegrała przed koszalińską publicznością towarzyskie spotkanie z Francją 3:4. Starcie z „Trójkolorowymi” było ostatnim sprawdzianem futsalowej kadry przed barażami Mistrzostw Europy z Węgrami.

Już po pięciu minutach „biało-czerwoni” przegrywali 0:2. Pierwszy gol padł już w czwartej minucie, a chwilę później Francja zdobyła drugą bramkę. Polakom nie udało się trafić w pierwszej połowie.

Mecz Polska-Francja w Koszalinie

Fragmenty z meczu towarzyskiego Polska- Francja w halowej piłce nożnej, który zakończył się zwycięstwem Reprezentacji Francji 4:3.Więcej wideo wkrótce.Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin Koszalin pełnia życia

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl na 26 sierpnia 2017

Po zmianie stron zdecydowanie poprawiła się gra naszej reprezentacji. Jednak to Francja zdobyła swoją trzecią bramkę. Trafienie podziałało mobilizująco na Polaków, którzy kilka sekund później, po bramkach Pawickiego i Wojciechowskiego przegrywali już tylko 2:3. W 37 minucie goście zdołali podwyższyć prowadzenie. Wynik spotkania w 39 minucie ustalił Czech.

We wrześniu Polskę czekają baraże ME z Węgrami. Pierwszy pojedynek rozegrany zostanie 12 września w Miszkolcu, położonym zaledwie ok. 200 km od polskiej granicy. Rewanż odbędzie się równo dwa tygodnie później – 26 września – w hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.