Gwardia gromi. Tołłoczko wyrównuje rekord!

Gwardia Koszalin w niedzielę 12 marca we własnej hali mierzyła się z jedną z najsłabszych drużyn w lidze AZS UMK Toruń. Koszalinianie nie mieli litości dla rywali pokonując go 44:20, a najskuteczniejszy Bartosz Tołłoczko rzucił 17 bramek.

Od pierwszych minut widoczna była przewaga gospodarzy, którzy już w 8 minucie prowadzili 9:0. Następnie defensywa koszalińska się lekko rozluźniła. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 23:8 dla Gwardii.

W drugiej połowie podopieczni Piotra Stasiuka potwierdzili swoją wyższość i odnieśli przekonywujące zwycięstwo 44:20.

Tołłoczko swoją skutecznością wyrównał klubowy rekord w ilości zdobytych bramek, który należy do Piotra Stasiuka i Jakuba Radosza.

Gwardia Koszalin – AZS UMK Toruń 44:20 (23:8). Gwardia: Gryzio, Bugaj, Rycharski – Kiciński 5, Jakutowicz 4, Laskowski 3, M. Kamiński 2, Goerig 2, Hertig 1, Czerwiński 4, Tołłoczko 17, Urbański 2, Pawlak 1, Szymko, Czaplicki 2, Prudzienica 1.