Gwardia Koszalin przegrywa z AZS UW Warszawa (18:25) [FOTO]

Po dość jednostronnym meczu okazało która drużyna jest lepsza. Niestety Gwardia Koszalin nie spełniła wymagań postawionych przez przeciwników z Warszawy co doprowadziło do stracenia dużej ilości bramek.

Wszystko zaczęło się już w 1 połowie. Zawodnicy Gwardii nie mogli powstrzymać ofensywy graczy z Warszawy, oczywiście Warszawiakom też trudno było zatrzymać nasze ataki, lecz świetną formą i atrybutami bramkarskimi wykazał się bramkarz AZS-u. (8:13)

2 połowa zaczęła się dużo lepiej. Zawodnicy Gwardii zaczęli odrabiać straty, lecz ta różnica 5 bramek przewagi w 1 połowie nie pozwoliła im na odrobienie strat. W 2 połowie także Koszaliński bramkarz pokazał swoje umiejętności wykonując piękne parady i broniąc trudne strzały