Gwardia rozbiła Wybrzeże. Rekord Radosza

Niesamowite zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. Prowadzeni przez Piotra Stasiuka zawodnicy rozbili Wybrzeże II Gdańsk 38:28. Kolejny raz skutecznością błysnął Jakub Radosz zdobywca 17 bramek.
Już pierwsza połowa pokazała, że Gwardia nadal jest w formie. Do przerwy gospodarze prowadzili 20:11.

Drugie trzydzieści minut było okazją do wprowadzenia na parkiet zmienników. Ostatecznie Gwardia rozbiła Wybrzeże II Gdańsk 38:28.

Znakomite zawody zagrał Jakub Radosz, który zdobył 17 bramek. Obecnie ma na swoim koncie 39 bramek i jest liderem klasyfikacji najskuteczniejszych w II lidze. Zdobywając 17 trafień wyrównał klubowy rekord w liczbie zdobytych bramek. Ponadto rekord należy do Piotra Stasiuka obecnego trenera Gwardii..

Po trzech kolejkach Gwardia ma na swoim koncie komplet punktów.