Kospel Gwardia Koszalin awansuje na I miejsce w tabeli [FOTO, FILM]

W sobotę 16-ego października 2021 roku o godzinie 17-ej odbył się mecz piłki ręcznej gdzie SKF KPR Sparta Oborniki zmierzyło się z Kospel Gwardia Koszalin.

Koszaliński klub od początku zdominował przeciwnika kończąc pierwszą połowę z wynikiem 8:17.

Druga połowa nie stanowiła żadnego problemu dla Kospelu Gwardii Koszalin którzy zakończyli ją z wynikiem 23:33, co zapewniło awans na pierwsze miejsce w tabeli.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole gospodarzy (SKF KPR Sparta Oborniki) byli Jan Czaprański oraz Kacper Machalica, którzy zaliczyli po 5 tafień. Dla Gwardi 11 celnych rzutów zaliczył Maksim Kruchkou.