Kospel Gwardia Koszalin triumfuje w meczu wyjazdowym [FOTO]

Po zaciętym spotkaniu rozgrywanym w Obornikach to koszalińska Gwardia zgarnęła 3 punkty, pokonując miejscową Spartę.

Jedynym mankamentem koszalinian w sobotnim spotkaniu była gra w obronie, kreowanie akcji ofensywnych nie sprawiało im problemów, lecz w obronie brakowało szczelności. Pierwsza połowa po wyrównanej walce skończyła się wynikiem 15:17.

Po przerwie spotkanie toczyło się podobnie jak w poprzedniej odsłonie, koszalinianie w dalszym ciągu utrzymywali przewagę, jednak w dalej zawodziła obrona. Gwardia zdołała utrzymać wynik i zgarniając 3 punkty aktualnie utrzymują się na drugim miejscu.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole gospodarzy był Hubert Narożny z 11 celnymi rzutami. Dla Gwardi 10 celnych trafień zaliczył Maksim Kruchkou.

Sparta Oborniki – Kospel Gwardia Koszalin 30:34