Koszalinianie z kolejnym zwycięstwem. Gwardia pokonała UKS Jedynka [FOTO, FILM]

KoszalinInfoTV: W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, hala sportowa ożyła widowiskowym widowiskiem, gdy drużyna E.LINK Gwardia Koszalin zmierzyła się z UKS Jedynka KODO Morąg w ramach 21. kolejki I Ligi piłki ręcznej.

Do 15. minuty meczu obie drużyny prezentowały równorzędne umiejętności, co było widoczne w zaciętej walce na boisku. Zarówno Gwardia Koszalin, jak i UKS Jedynka KODO Morąg, nie dawały sobie za wygraną, starając się zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Jednak po tej fazie gry to Gwardia zaczęła demonstrować swoją dominację.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 16-12 na korzyść Gwardii. Była to faza gry, która wzbudziła emocje na trybunach, ponieważ obie drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności. Jednak to Gwardia przejęła inicjatywę i kontrolę nad meczem. W tym dynamicznym starciu gwardziści zdominowali, wygrywając z przeciwnikiem 36-21.

Warto zaznaczyć, że Gwardia Koszalin, będąca liderem rozgrywek, do tej pory zanotowała zaledwie jedną porażkę, która miała miejsce w Iławie, gdzie przegrała z Aqua-Instal Jeziorakiem 21:22.

Trener zespołu Gwardia wyraził zadowolenie z formy, jaką prezentują zawodnicy. Dodał, że każdy mecz traktowany jest z szacunkiem.