Koszykarze Górnika pokonali MKKS Żak [FOTO]

W meczu, który odbył się w dniu 27 marca 2024 roku, koszykarze Górnika Zamek Książ Wałbrzych odnieśli zwycięstwo nad MKKS-em Żak Koszalin rezultatem 88:80.

Pierwsza kwarta należała do MKKS-u Żak Koszalin, który zdołał uzyskać przewagę 19:15. Jednak już w drugiej kwarcie Górnik Zamek Książ Wałbrzych przejął kontrolę nad grą, zdobywając 26 punktów i prowadząc 41:34 na przerwę.

Po wznowieniu gry MKKS Żak Koszalin wykazał się determinacją, zdobywając aż 30 punktów w trzeciej kwarcie i odzyskując prowadzenie. Niemniej jednak, w decydującej fazie meczu Górnik Zamek Książ Wałbrzych nie zawahał się, konsekwentnie zdobywając punkty i wygrywając czwartą kwartę 24:12, co zapewniło im ostateczne zwycięstwo.

W szeregach MKKS-u Żak Koszalin, najwięcej punktów zdobyli Andrzej Krajewski (15 punktów), Adam Skiba (14 punktów) oraz Błażej Czerniewicz (14 punktów).

Z kolei w drużynie Górnika Zamek Książ Wałbrzych wyróżnili się Damian Durski (22 punkty), Hubert Pabian (13 punktów), Krzysztof Jakóbczyk (11 punktów) oraz Piotr Niedźwiedzki (11 punktów).