KPR Gwardia Koszalin przerywa serie przegranych na własnym parkiecie [FOTO]

W sobotnie popołudnie w koszalińskiej Hali Gwardii gospodarze zmierzyli się z MKS Mazur Sierpc.

Pierwsza połowa wyglądała równo, obie drużyny starały się wyjść na prowadzenie. Spotkanie mogło być naprawdę ciężkie, gdyby nie świetna forma bramkarza Gwardii Henryka Rycharskiego, który nie tylko wykazywał duże umiejętności bramkarskie, ale efektywnie motywował drużynę do walki. Mimo ciężkiej walki goście na koniec pierwszej połowy wygrywali 12:16.

Po przerwie na boisko wyszły dwie zupełnie inne drużyny, które widzieliśmy w 1. połowie. KPR Gwardia Koszalin zaczęła grać ofensywnej i agresywniej, a goście zaczęli popełniać proste błędy, tracić piłkę, co dało gospodarzom wyjście na prowadzenie. Kolejny świetny mecz zagrał Patryk Kiciński, który nie tylko trafiał, ale również świetnie asystował.

Kwadrans przed końcem spotkania drużyna z Koszalin odskoczyła gościom o 8 bramek, co mogło już świadczyć o wygranej. Drużyna gości próbowała jeszcze zremisować, ale zabrakło im czasu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:29.

Kolejne spotkanie KPR Gwardia Koszalin rozegra 27.03 o godzinie 17:00 w Grudziądzu z tamtejszym MKS Grudziądz.