KSPR Gwardia pokonuje SMS Kwidzyn [FOTO, FILM]

Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Koszalińską Gwardią, a gospodarzami z Kwidzyna, to podopiecznie Piotra Stasiuka dopięli swego i wrócili z trzema punktami.

Początek spotkania zdecydowanie należał do drużyny z Kwidzyna, gospodarze dominowali w aspektach ofensywnych jak i defensywnych, jednak Gwardziści cały czas starali się gonić rywali. Po pierwszych trzydziestu minutach tablica wskazywała wynik 17:14.

Po przerwie drużyna z Koszalina rozpoczęła kanonadę na bramkę kwidzynian, efektywne akcje ofensywne pozwoliły im na objęcie prowadzenie. Końcówka spotkania była gorąca, jednak to Gwardia zachowała więcej energii i zdołała utrzymać korzystny wynik.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole gości był Szymon Matela z 11 celnymi rzutami. Dla Gwardii 10 celnych trafień zaliczył Maksim Kruchkou.