Leśniewski triumfuje w Sławsku [FOTO]

W sobotę 22 kwietnia w Sławsku odbył się już po raz szósty w bieg im. Asi Kenig na dystansie 10 km i nordic walking na 5 km. W biegu wystartowało 57 osób, zaś w zawodach Nordic Walking ścigało się 35 zawodników. Najszybszym biegaczem okazał się Konrad Leśniewski, zaś w marszu z kijkami triumfował Janusz Pełka.

Konrad Leśniewski dystans 10 km pokonał w czasie 38 minut i 17 sekund. Drugie miejsce przypadło Przemysławowi Kurkul z czasem 38’38”, a trzecią lokatę zajął Mariusz Wilczewski z czasem 38’40”. Pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła Monika Nieckarz z czasem 50’59”.

Najszybszy w Nordic Walking Janusz Pełka na pokonanie 5 km potrzebował 37’20”, drugie miejsce zajął Cezary Dzik z czasem 38’15”, a podium uzupełnił Wojciech Nowak z czase 39’44”. Najszybszą panią okazała się Klaudia Musiał z czasem 42’05”.