Przegrana KPR Gwardii Koszalin. KS Stal Gorzów zmierza po awans [FOTO]

KPR Gwardia Koszalin przegrała w sobotnim meczu z KS Stalem Gorzów 22:39, tym samym zakończyła się seria dwóch zwycięstw koszalińskiej drużyny.

Pierwsza połowa pokazała, że gospodarze będą mieli problemy aby wygrać. Goście przyjechali z dobrym nastawieniem, co zaowocowało dobrą, skuteczną i płynną grą. Gospodarze nieco gorzej gonili rywali, ale trudno im było przejść przez bramkarza z Gorzowa Cezarego Marciniaka. Gorzowianie w pierwszej połowie oddali tylko 9 bramek na konto gospodarzy, trafiając aż 19 punktów.

W drugiej połowie drużyna z Gorzowa rozpędzała się z minuty na minutę , próby ciężkiej walki koszalińskiej drużyny nic nie dawały z powodu dobrej obrony tercetu z Gorzowa Turkowski-Droździk-Serpina. W czasie kolejnych 30 minut gospodarze trafili 13. punktów co w żadnym stopniu nie zmieniło wyniku spotkania. To potknięcie Gwardii Koszalin dało KS Stali Gorzów możliwość walki o podium.

Kolejne spotkanie gwardziści zagrają 21.04.2018 z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna na wyjeździe.