Mastersi w formie

Udany weekend koszalińskich lekkoatletów. Podczas dwudniowych Mistrzostw Polski Mastersów zawodnicy z naszego miast wywalczyli sześć medali, w tym dwa złote krążki. Kolejny cel mistrzostwa Europy w Danii.
Złote medale w kategorii M-45 zdobył Arkadiusz Kozak w biegu na dystansie 800m (2:12,95 min) oraz na dystansie 1500m (4:32.46min).

Srebro w biegu na dystansie 300m przez płotki (54.78 sek) zdobył Jan Suski występujący w kategorii M-60, zaś drugi srebrny medal zdobył Jerzy Krauze M-50, występując z kontuzją nogi, wywalczył medal w rzucie oszczepem (38.65 m).

Dwa brązowe medale zdobył Cezary Linowiecki w kat. M-55, w biegu na dystansie 800m (2:28.27min) oraz 1500m (5:05.58min).

Kolejne zawody w kalendarzu to udział w Mistrzostwa Europy Masters w Danii na przełomie lipca i sierpnia.