Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness [FOTO]

W miniony weekend odbyły się dwie imprezy, w których reprezentantki Klubu Sportowego Harem brały udział.

Pierwsza impreza to Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, na którym to do rywalizacji stanęły 3 zawodniczki klubu:

1. Izabela Góralska z wynikiem 370,5 kg uplasowała się na 1 miejscu w kategorii juniorek do 57 kg, na 1 miejscu w kategorii seniorek do 52 kg  oraz 2 miejsce w klasyfikacji open seniorek. Dodatkowo Izula ustanowiła 4 nowe rekordy polski.
2. Zuza Błaszczyńska z wynikiem 217,5 kg uplasowała się na 1 miejscu w kategorii juniorek do lat 16 oraz na 1 miejscu w kategorii seniorek do 47 kg.
3. Karolina Glinka z wynikiem 380 kg uplasowała się na 3 miejscu w kategorii seniorek do 69 kg.

Druga impreza Debiuty w kulturystyce i fitness na których do rywalizacji stanęły 2 zawodniczki klubu:

1. Aurelia Wołoszyn w kategorii body fitness uplasowała się na 2 miejscu.
2. Julia Kozubek w kategorii bikini fitness do 162cm uplasowała się na 5 miejscu.