Rawlplug Sokół Łańcut pokonał w pierwszym meczu sezonu na wyjeździe MKKS Żak Koszalin [FOTO]

W sobotę 25-ego września 2021 roku o godzinie 13-ej na hali Gwardii odbył się mecz MKKS Żak Koszalin – Rawlplug Sokół Łańcut.

Koszaliński zespół niestety przegrał spotkanie z wynikiem 69 do 79 dla podopiecznych Dariusza Kaszowskiego – Rawlplug Sokół Łańcut.

Rawplug Sokół Łańcut od samego początku dominował spotkanie kończąc pierwszą kwartę 22-8. Zespól z Koszalina ruszył do odrabiania strat. Jednak nie udało się im tego nadrobić, a Rawplug Sokół Łańcut prowadził 44-32. Żak starał się jak najbardziej zniwelować straty. Przed ostatnią kwartą przegrywali tylko czterema punktami. Sokół mimo tego kontrolował przebieg starcia w czwartej kwarcie wygrywając to spotkanie.