Z Tarnobrzegu Gwardia wraca bez punktów

Kolejne spotkanie w II lidze Gwardia Koszalin zakończyła porażką. W Tarnobrzegu miejscowa Siarka rozbiła zespół Tadeusza Żakiety 4:1. Koszalinianie z trzema punktami na koncie po ośmiu seriach spotkań zamykają stawkę drugoligowców.

Pierwsza bramka padła w 32 minucie jej autorem był Jan Grzesik, który strzałem w róg bramki nie dał szans Adrianowi Hartlebowi. Po zmianie stron goście już w 49 minucie prowadzili 2:0. Podanie od Grzesika na bramkę zamienił Krzysztof Ropski.

Gwardia nie rezygnowała z odwrócenia losów spotkania. W 60 minucie Michał Szubert uderzył z jedenastu metrów, a futbolówka znalazła drogę do bramki. Radość koszalinian trwała zaledwie kilka minut, bo już w 67 minucie Siarka prowadziła 3:1, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Ropski.

W końcówce spotkania Dawidowicz ustalił wynik spotkania na 4:1. Była to już siódma z rzędu porażka zespołu z Koszalina w drugiej lidze.