Zabrakło szczęścia. Gwardia Koszalin przegrywa z faworyzowaną Nielbą [FOTO]

Spotkanie 12. kolejki I Ligi Mężczyzn Grupy A zakończyło się fiaskiem KSPR Gwardii Koszalin, która mimo wielkiego poświęcenia uległa Nielbie Wągrowiec 22:23.

W pierwszych minutach spotkania większe zaangażowanie do gry pokazywali goście, to oni otworzyli wynik, lecz po kilku minutach Gwardziści doprowadzili do remisu 3:3. Przez kolejne minuty żadna z drużyn nie potrafiła wyjść na większe prowadzenie, gospodarze mieli więcej sytuacji aby uciec rywalom, ale po prostu w większości swoich akcji byli nieskuteczni, bądź ich akcje były przerywane przez decyzje arbitrów spotkania. Gra „gol za gol” trwała aż do 21. minuty, wtedy Gwardziści pierwszy raz wyszli na prowadzenie i zdołali troszeczkę powiększyć swoją przewagę do przerwy (14:12).

Po przerwie, gwardziści rozpoczęli kolejne 30 minut spotkania z wysokiego c, trafili kolejną bramkę, która padła dopiero w 34. minucie. Następnie do ostatnich 10. minut meczu toczyła się istna walka o prowadzenie, jednak to przyjezdni zachowali stalowe nerwy i wyszli z tej potyczki jako zwycięzcy wygrywając 22:23.

KSPR Gwardia Koszalin – Nielba Wągrowiec 22:23 (14:12)

Gwardia: Bugaj, Fiodor, Rycharski – Maliarewicz 9, Radosz 5, Jakutowicz 3, Karnacewicz 2, Bereżny 1, Goerig 1, Kiciński 1, Kamiński

Kornel Pawlak/ Fot. Kornel Pawlak

KLIKNIJ
Geodeta Koszalin

Komentarze: 2 na temat “Zabrakło szczęścia. Gwardia Koszalin przegrywa z faworyzowaną Nielbą [FOTO]

• 28/01/2019 o godz. 14:23