MKKS Żak Koszalin a SKS Fulimpex Starogard Gdański. Zobacz kto zwyciężył! [FOTO]

W niedzielę, 14 kwietnia, hala Gwardii w Koszalinie była świadkiem zaciętej rywalizacji pomiędzy miejscowym zespołem MKKS Żak Koszalin a SKS Fulimpex Starogard Gdański.

Po pierwszej połowie meczu wynik prezentował się niezwykle korzystnie dla gości, którzy prowadzili 60 do 33 punktów. Mimo starań zawodników Żaka, drużyna SKS utrzymywała dominację na boisku, prowadząc przez większość czasu gry. Ostateczny wynik to 102-78 dla SKS Fulimpex Starogard Gdański.

Czas prowadzenia SKS wyniósł imponujące 39 minut i 58 sekund, podczas gdy MKKS Żak Koszalin nie zdołał nawet na chwilę objąć prowadzenia.